Ara
Call Center
Avantaj sunduğumuz, aşağıdaki banka kredi kartlarına peşin fiyatına 8 ay taksit imkanı
8 Taksit
8 Taksit
8 Taksit
8 Taksit
8 Taksit
Valeron
Valeron
ÜYELİK
Üyelik sistemi güvenli midir?
Kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmaz ve sadece Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş. tarafından kullanılır. Bilgileriniz, veritabanımızda korunmaktadır.

Nasıl Üyelikten çıkabilirim ?
Üyelikten çıkmak üye olmak kadar kolaydır. Sistemimize kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Benim Odam bölümünden üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş Takip / Üye Bilgileri Nedir ?
"Sipariş Takip " daha önceki siparişlerinizin ne durumda olduğunu görmenize, " Üyelik Bilgileri " ise her defasında kişisel bilgilerinizi girmenize gerek kalmaksızın online olarak sipariş vermenize yardımcı olacak bir unsurdur. Sistemimize üye olduğunuz takdirde kendinizle ilgili gerekli bilgileri sadece bir kez vermeniz yeterli olacaktır. Artık üyelik sırasında verdiğiniz bütün bilgiler bizde kayıtlı olduğu için online olarak sipariş verdiğinizde kredi kartı bilgileriniz hariç tüm bilgiler sistem tarafından otomatik olarak doldurulacaktır. Online mağazamızda dolaşmak, ürünlerimizi ve detaylarını görmek için üye olmanıza gerek yoktur.


Zorlu Holding A.Ş. © Copyright Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan dolayı Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş. sorumlu tutulamaz.